Gösterilen sonuç sayısı: 10

12’li Karacı Kışlık Tam Set – Bedelli – Uzun Dönem Askeri Set (Kıyafet + Malzeme)

3.500,00
12'li Karacı Kışlık Uzun Dönem Askeri Seti, zorlu kış koşullarında askerlerin ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmıştır. Set içinde 12 adet rahat ve sıcak tutan karacı askerler için yeşil haki fanila(tişört) ve don (boxer), soğuktan koruyan 12 çift yeşil haki çorap bulunur. Ayakkabı veya bot bakımı için bot boyası, parlatıcı sünger ve fırça ile ayak sağlığını koruyan pudra, bot vatkası, tabanlık ve güvenlik için bot kilidi mevcuttur. Kişisel eşyaların güvenliği için dolap veya valiz kilidi, boyuna asmalı asker cüzdanı ve kıyafetleriniz için metal dolap askıları yer alır. Pratik ihtiyaçlar için dikiş seti, tıraş çantası, sabun kutusu, çamaşır torbası ve filesi, kulak tıkacı, ayak koku giderici, yara bandı ve çengelli iğneler düşünülmüştür. Ayrıca kirli çamaşırlar için kirli çamaşır torbası ve temiz kıyafetler için ise temiz çamaşır torbası yer almaktadır. Hijyen ve konfor için 2’li banyo havlu seti, beyaz yastık kılıfı ve tıraş sonrası yaralar için kibrit kan taşı içerir. Soğuk hava koşullarına karşı siyah termal alt içlik, üst içlik, polar bere, boyunluk ve eldiven de setin parçaları arasındadır. 12'li Karacı Kışlık Bedelli Askeri Seti ise, bedelli askerler için özel olarak hazırlanmış, benzer içeriklere sahip bir settir. Her iki set de askerlerin temel ihtiyaçlarını karşılamak ve kış aylarında maksimum konfor sağlamak için tasarlanmıştır.

12’li Karacı Yazlık Tam Set – Bedelli – Uzun Dönem Askeri Set (Kıyafet + Malzeme)

2.700,00
12'li Karacı Yazlık Uzun Dönem Askeri Seti, yaz aylarında görev yapan askerler için özel olarak hazırlanmıştır. Bu set, sıcak hava koşullarında konfor ve işlevselliği bir arada sunar. Set içeriğinde 12 adet hafif ve nefes alabilen yeşil haki fanila (tişört) ve boxer (don) bulunmakta, bu sayede askerlerin gün boyu rahat etmeleri sağlanır. Ayrıca, sıcak havalarda ayak sağlığını korumak için 12 çift teri emen yeşil haki çorap, ayak koku giderici toz ve ayak ve pişik pudrası yer alır. Askerlik sırasında kullanılan bot ya da ayakkabı için bot vatkası, bot süngeri, bot fırçası ve güvenlik için bot kilide de bulunmaktadır. Kişisel bakım ve hijyen ihtiyaçları için tıraş çantası, sabun kutusu, yara bandı ve çengelli iğne gibi temel malzemeler bulunmaktadır. Günlük kullanım için pratik çözümler sunan kirli/temiz çamaşır torbası, çamaşır filesi ve ipli kutulu kulak tıkacı da setin parçaları arasındadır. Ayrıca tıraş sonrası yaralar için ise kan taşı bulunmaktadır. Askeri disiplin ve düzeni sağlamak için dikiş seti, 2 adet metal dolap askısı, dolap veya valiz kilidi ve boyuna asmalı asker cüzdanı da dahildir. 12'li Karacı Yazlık Bedelli Askeri Seti ise, bedelli askerlerin yaz dönemi ihtiyaçlarına yönelik olarak benzer içeriklerle hazırlanmıştır. Her iki set de, uzun dönem veya bedelli askerlerin yaz aylarında ihtiyaç duyacakları temel malzemeleri kapsamlı bir şekilde sunarak, askeri görev süreçlerini daha rahat ve düzenli hale getirmeyi amaçlar.

18’li Karacı Kışlık Tam Set – Bedelli – Uzun Dönem Askeri Set (Kıyafet + Malzeme)

4.350,00
18'li Karacı Kışlık Uzun Dönem Askeri Seti, zorlu kış koşullarında askerlerin ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmıştır. Set içinde 18 adet rahat ve sıcak tutan karacı askerler için yeşil haki fanila(tişört) ve don (boxer), soğuktan koruyan 18 çift yeşil haki çorap bulunur. Ayakkabı veya bot bakımı için bot boyası, parlatıcı sünger ve fırça ile ayak sağlığını koruyan pudra, bot vatkası, tabanlık ve güvenlik için bot kilidi mevcuttur. Kişisel eşyaların güvenliği için dolap veya valiz kilidi, boyuna asmalı asker cüzdanı ve kıyafetleriniz için metal dolap askıları yer alır. Pratik ihtiyaçlar için dikiş seti, tıraş çantası, sabun kutusu, çamaşır torbası ve filesi, kulak tıkacı, ayak koku giderici, yara bandı ve çengelli iğneler düşünülmüştür. Ayrıca kirli çamaşırlar için kirli çamaşır torbası ve temiz kıyafetler için ise temiz çamaşır torbası yer almaktadır. Hijyen ve konfor için 2’li banyo havlu seti, beyaz yastık kılıfı ve tıraş sonrası yaralar için kibrit kan taşı içerir. Soğuk hava koşullarına karşı siyah termal alt içlik, üst içlik, polar bere, boyunluk ve eldiven de setin parçaları arasındadır. 18'li Karacı Kışlık Bedelli Askeri Seti ise, bedelli askerler için özel olarak hazırlanmış, benzer içeriklere sahip bir settir. Her iki set de askerlerin temel ihtiyaçlarını karşılamak ve kış aylarında maksimum konfor sağlamak için tasarlanmıştır.

18’li Karacı Yazlık Tam Set – Bedelli – Uzun Dönem Askeri Set (Kıyafet + Malzeme)

3.450,00
18'li Karacı Yazlık Uzun Dönem Askeri Seti, yaz aylarında görev yapan askerler için özel olarak hazırlanmıştır. Bu set, sıcak hava koşullarında konfor ve işlevselliği bir arada sunar. Set içeriğinde 18 adet hafif ve nefes alabilen yeşil haki fanila (tişört) ve boxer (don) bulunmakta, bu sayede askerlerin gün boyu rahat etmeleri sağlanır. Ayrıca, sıcak havalarda ayak sağlığını korumak için 18 çift teri emen yeşil haki çorap, ayak koku giderici toz ve ayak ve pişik pudrası yer alır. Askerlik sırasında kullanılan bot ya da ayakkabı için bot vatkası, bot süngeri, bot fırçası ve güvenlik için bot kilide de bulunmaktadır. Kişisel bakım ve hijyen ihtiyaçları için tıraş çantası, sabun kutusu, yara bandı ve çengelli iğne gibi temel malzemeler bulunmaktadır. Günlük kullanım için pratik çözümler sunan kirli/temiz çamaşır torbası, çamaşır filesi ve ipli kutulu kulak tıkacı da setin parçaları arasındadır. Ayrıca tıraş sonrası yaralar için ise kan taşı bulunmaktadır. Askeri disiplin ve düzeni sağlamak için dikiş seti, 2 adet metal dolap askısı, dolap veya valiz kilidi ve boyuna asmalı asker cüzdanı da dahildir. 18'li Karacı Yazlık Bedelli Askeri Seti ise, bedelli askerlerin yaz dönemi ihtiyaçlarına yönelik olarak benzer içeriklerle hazırlanmıştır. Her iki set de, uzun dönem veya bedelli askerlerin yaz aylarında ihtiyaç duyacakları temel malzemeleri kapsamlı bir şekilde sunarak, askeri görev süreçlerini daha rahat ve düzenli hale getirmeyi amaçlar.

24’lü Karacı Kışlık Tam Set – Bedelli – Uzun Dönem Askeri Set (Kıyafet + Malzeme)

4.990,00
24'lü Karacı Kışlık Uzun Dönem Askeri Seti, zorlu kış koşullarında askerlerin ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmıştır. Set içinde 24 adet rahat ve sıcak tutan karacı askerler için yeşil haki fanila(tişört) ve don (boxer), soğuktan koruyan 24 çift yeşil haki çorap bulunur. Ayakkabı veya bot bakımı için bot boyası, parlatıcı sünger ve fırça ile ayak sağlığını koruyan pudra, bot vatkası, tabanlık ve güvenlik için bot kilidi mevcuttur. Kişisel eşyaların güvenliği için dolap veya valiz kilidi, boyuna asmalı asker cüzdanı ve kıyafetleriniz için metal dolap askıları yer alır. Pratik ihtiyaçlar için dikiş seti, tıraş çantası, sabun kutusu, çamaşır torbası ve filesi, kulak tıkacı, ayak koku giderici, yara bandı ve çengelli iğneler düşünülmüştür. Ayrıca kirli çamaşırlar için kirli çamaşır torbası ve temiz kıyafetler için ise temiz çamaşır torbası yer almaktadır. Hijyen ve konfor için 2’li banyo havlu seti, beyaz yastık kılıfı ve tıraş sonrası yaralar için kibrit kan taşı içerir. Soğuk hava koşullarına karşı siyah termal alt içlik, üst içlik, polar bere, boyunluk ve eldiven de setin parçaları arasındadır. 24'lü Karacı Kışlık Bedelli Askeri Seti ise, bedelli askerler için özel olarak hazırlanmış, benzer içeriklere sahip bir settir. Her iki set de askerlerin temel ihtiyaçlarını karşılamak ve kış aylarında maksimum konfor sağlamak için tasarlanmıştır.

24’lü Karacı Yazlık Tam Set – Bedelli – Uzun Dönem Askeri Set (Kıyafet + Malzeme)

4.200,00
24'lü Karacı Yazlık Uzun Dönem Askeri Seti, yaz aylarında görev yapan askerler için özel olarak hazırlanmıştır. Bu set, sıcak hava koşullarında konfor ve işlevselliği bir arada sunar. Set içeriğinde 24 adet hafif ve nefes alabilen yeşil haki fanila (tişört) ve boxer (don) bulunmakta, bu sayede askerlerin gün boyu rahat etmeleri sağlanır. Ayrıca, sıcak havalarda ayak sağlığını korumak için 24 çift teri emen yeşil haki çorap, ayak koku giderici toz ve ayak ve pişik pudrası yer alır. Askerlik sırasında kullanılan bot ya da ayakkabı için bot vatkası, bot süngeri, bot fırçası ve güvenlik için bot kilide de bulunmaktadır. Kişisel bakım ve hijyen ihtiyaçları için tıraş çantası, sabun kutusu, yara bandı ve çengelli iğne gibi temel malzemeler bulunmaktadır. Günlük kullanım için pratik çözümler sunan kirli/temiz çamaşır torbası, çamaşır filesi ve ipli kutulu kulak tıkacı da setin parçaları arasındadır. Ayrıca tıraş sonrası yaralar için ise kan taşı bulunmaktadır. Askeri disiplin ve düzeni sağlamak için dikiş seti, 2 adet metal dolap askısı, dolap veya valiz kilidi ve boyuna asmalı asker cüzdanı da dahildir. 24'lü Karacı Yazlık Bedelli Askeri Seti ise, bedelli askerlerin yaz dönemi ihtiyaçlarına yönelik olarak benzer içeriklerle hazırlanmıştır. Her iki set de, uzun dönem veya bedelli askerlerin yaz aylarında ihtiyaç duyacakları temel malzemeleri kapsamlı bir şekilde sunarak, askeri görev süreçlerini daha rahat ve düzenli hale getirmeyi amaçlar.

3’lü Karacı Kışlık Tam Set – Bedelli – Uzun Dönem Askeri Set (Kıyafet + Malzeme)

2.250,00
3’lü Karacı Kışlık Uzun Dönem Askeri Seti, zorlu kış koşullarında askerlerin ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmıştır. Set içinde 3 adet rahat ve sıcak tutan karacı askerler için yeşil haki fanila(tişört) ve don (boxer), soğuktan koruyan 3 çift yeşil haki çorap bulunur. Ayakkabı veya bot bakımı için bot boyası, parlatıcı sünger ve fırça ile ayak sağlığını koruyan pudra, bot vatkası, tabanlık ve güvenlik için bot kilidi mevcuttur. Kişisel eşyaların güvenliği için dolap veya valiz kilidi, boyuna asmalı asker cüzdanı ve kıyafetleriniz için metal dolap askıları yer alır. Pratik ihtiyaçlar için dikiş seti, tıraş çantası, sabun kutusu, çamaşır torbası ve filesi, kulak tıkacı, ayak koku giderici, yara bandı ve çengelli iğneler düşünülmüştür. Ayrıca kirli çamaşırlar için kirli çamaşır torbası ve temiz kıyafetler için ise temiz çamaşır torbası yer almaktadır. Hijyen ve konfor için 2’li banyo havlu seti, beyaz yastık kılıfı ve tıraş sonrası yaralar için kibrit kan taşı içerir. Soğuk hava koşullarına karşı siyah termal alt içlik, üst içlik, polar bere, boyunluk ve eldiven de setin parçaları arasındadır. 3’lü Karacı Kışlık Bedelli Askeri Seti ise, bedelli askerler için özel olarak hazırlanmış, benzer içeriklere sahip bir settir. Her iki set de askerlerin temel ihtiyaçlarını karşılamak ve kış aylarında maksimum konfor sağlamak için tasarlanmıştır.

3’lü Karacı Yazlık Tam Set – Bedelli – Uzun Dönem Askeri Set (Kıyafet + Malzeme)

1.550,00
3’lü Karacı Yazlık Uzun Dönem Askeri Seti, yaz aylarında görev yapan askerler için özel olarak hazırlanmıştır. Bu set, sıcak hava koşullarında konfor ve işlevselliği bir arada sunar. Set içeriğinde 3 adet hafif ve nefes alabilen yeşil haki fanila (tişört) ve boxer (don) bulunmakta, bu sayede askerlerin gün boyu rahat etmeleri sağlanır. Ayrıca, sıcak havalarda ayak sağlığını korumak için 3 çift teri emen yeşil haki çorap, ayak koku giderici toz ve ayak ve pişik pudrası yer alır. Askerlik sırasında kullanılan bot ya da ayakkabı için bot vatkası, bot süngeri, bot fırçası ve güvenlik için bot kilide de bulunmaktadır. Kişisel bakım ve hijyen ihtiyaçları için tıraş çantası, sabun kutusu, yara bandı ve çengelli iğne gibi temel malzemeler bulunmaktadır. Günlük kullanım için pratik çözümler sunan kirli/temiz çamaşır torbası, çamaşır filesi ve ipli kutulu kulak tıkacı da setin parçaları arasındadır. Ayrıca tıraş sonrası yaralar için ise kan taşı bulunmaktadır. Askeri disiplin ve düzeni sağlamak için dikiş seti, 2 adet metal dolap askısı, dolap veya valiz kilidi ve boyuna asmalı asker cüzdanı da dahildir. 3’lü Karacı Yazlık Bedelli Askeri Seti ise, bedelli askerlerin yaz dönemi ihtiyaçlarına yönelik olarak benzer içeriklerle hazırlanmıştır. Her iki set de, uzun dönem veya bedelli askerlerin yaz aylarında ihtiyaç duyacakları temel malzemeleri kapsamlı bir şekilde sunarak, askeri görev süreçlerini daha rahat ve düzenli hale getirmeyi amaçlar.

6’lı Karacı Kışlık Tam Set – Bedelli – Uzun Dönem Askeri Set (Kıyafet + Malzeme)

2.650,00
6'lı Karacı Kışlık Uzun Dönem Askeri Seti, zorlu kış koşullarında askerlerin ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmıştır. Set içinde 6 adet rahat ve sıcak tutan karacı askerler için yeşil haki fanila(tişört) ve don (boxer), soğuktan koruyan 6 çift yeşil haki çorap bulunur. Ayakkabı veya bot bakımı için bot boyası, parlatıcı sünger ve fırça ile ayak sağlığını koruyan pudra, bot vatkası, tabanlık ve güvenlik için bot kilidi mevcuttur. Kişisel eşyaların güvenliği için dolap veya valiz kilidi, boyuna asmalı asker cüzdanı ve kıyafetleriniz için metal dolap askıları yer alır. Pratik ihtiyaçlar için dikiş seti, tıraş çantası, sabun kutusu, çamaşır torbası ve filesi, kulak tıkacı, ayak koku giderici, yara bandı ve çengelli iğneler düşünülmüştür. Ayrıca kirli çamaşırlar için kirli çamaşır torbası ve temiz kıyafetler için ise temiz çamaşır torbası yer almaktadır. Hijyen ve konfor için 2’li banyo havlu seti, beyaz yastık kılıfı ve tıraş sonrası yaralar için kibrit kan taşı içerir. Soğuk hava koşullarına karşı siyah termal alt içlik, üst içlik, polar bere, boyunluk ve eldiven de setin parçaları arasındadır. 6'lı Karacı Kışlık Bedelli Askeri Seti ise, bedelli askerler için özel olarak hazırlanmış, benzer içeriklere sahip bir settir. Her iki set de askerlerin temel ihtiyaçlarını karşılamak ve kış aylarında maksimum konfor sağlamak için tasarlanmıştır.

6’lı Karacı Yazlık Tam Set – Bedelli – Uzun Dönem Askeri Set (Kıyafet + Malzeme)

1.900,00
6'lı Karacı Yazlık Uzun Dönem Askeri Seti, yaz aylarında görev yapan askerler için özel olarak hazırlanmıştır. Bu set, sıcak hava koşullarında konfor ve işlevselliği bir arada sunar. Set içeriğinde 6 adet hafif ve nefes alabilen yeşil haki fanila (tişört) ve boxer (don) bulunmakta, bu sayede askerlerin gün boyu rahat etmeleri sağlanır. Ayrıca, sıcak havalarda ayak sağlığını korumak için 6 çift teri emen yeşil haki çorap, ayak koku giderici toz ve ayak ve pişik pudrası yer alır. Askerlik sırasında kullanılan bot ya da ayakkabı için bot vatkası, bot süngeri, bot fırçası ve güvenlik için bot kilide de bulunmaktadır. Kişisel bakım ve hijyen ihtiyaçları için tıraş çantası, sabun kutusu, yara bandı ve çengelli iğne gibi temel malzemeler bulunmaktadır. Günlük kullanım için pratik çözümler sunan kirli/temiz çamaşır torbası, çamaşır filesi ve ipli kutulu kulak tıkacı da setin parçaları arasındadır. Ayrıca tıraş sonrası yaralar için ise kan taşı bulunmaktadır. Askeri disiplin ve düzeni sağlamak için dikiş seti, 2 adet metal dolap askısı, dolap veya valiz kilidi ve boyuna asmalı asker cüzdanı da dahildir. 6'lı Karacı Yazlık Bedelli Askeri Seti ise, bedelli askerlerin yaz dönemi ihtiyaçlarına yönelik olarak benzer içeriklerle hazırlanmıştır. Her iki set de, uzun dönem veya bedelli askerlerin yaz aylarında ihtiyaç duyacakları temel malzemeleri kapsamlı bir şekilde sunarak, askeri görev süreçlerini daha rahat ve düzenli hale getirmeyi amaçlar.

Karacı Bedelli Askeri Set Çeşitleri

Bedelli karacılar için askeri set çeşitleri, askerlik hizmetini yerine getirmek isteyen gençler için temel bir ihtiyaçtır. Bu setler, askerlik sürecinde gerekecek tüm ekipmanları içermekte ve askerlik görevini daha kolay ve konforlu hale getirmektedir.

Bedelli karacılar için askeri set çeşitleri, kaliteli malzemelerden üretilmiş olup dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Ayrıca setlerin içinde bulunan ekipmanlar, askerlik süresince gereken tüm ihtiyaçları karşılamaktadır. Bu setlerin içinde bulunan ürünler şöyle listelenebilir: Fanila, don, çorap, bot boyası, sünger,fırça, pudra, bot vatkası, tabanlık, bot kilidi, asker cüzdanı, dikiş seti, traş çantası, sabun kutusu, metal dolap askısı, temiz/kirli çamaşır torbası, çamaşır filesi, ipli kutulu kulak tıkacı, ayak koku giderici toz, yara bandı, çengelli iğne, havlu seti, yastık kılıfı, kibrit kan taşı, alt/üst içlik, bere, boyunluk ve eldiven.

Bu bedelli karacılar için askeri set sayesinde gençler hem zaman kazanacak hem de askerlik sürecini daha rahat geçirebileceklerdir. Ayrıca bu setleri hem pratiklik hem de konfor sağlayarak askerlik sürecini daha keyifli hale getirecektir.

Karacı Uzun Dönem Haki Askeri Setler

Uzun dönem karacılar için askeri malzemeler bir askerin ihtiyaç duyduğu dayanıklılık, konfor ve işlevselliği bir arada sunabilmelidir. Bu setler, sahip oldukları özelliklerle askeri personelin görevlerini daha etkili bir şekilde yerine getirmelerine yardımcı olmaktadır.

Öncelikle, uzun dönem karacılar için askeri malzemeler mutlaka dayanıklı olmalıdır. Uzun dönem askerlik 6 ay sürmektedir. Ülkemizi koruyan askerler ülkenin dört bir yanında hizmet vermektedir. Bu sebeple askeri malzemeler, zorlu hava koşullarına ve yoğun aktivitelere dayanabilecek şekilde tasarlanır. Böylece askerlere uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır.

Uzun dönem karacılar için askeri malzemeler konfor ve işlevsellik açısından oldukça başarılıdır. Görev yapan askerlerin hareket kabiliyetini kısıtlamadan rahat bir şekilde görev yapmalarını sağlamalıdır. Bu yüzden her askerin doğru ürünleri tercih etmesi büyük önem taşımaktadır.

Karacılar için Uygun Fiyatlı Askeri Setler

Karacılar için uygun fiyatlı askeri setler, askeri operasyonlarda ve antrenmanlarda ihtiyaç duyulan ekipmanları bir arada sunarak hem zaman hem de para tasarrufu sağlar. Bu setler, karacıların görevlerini daha etkili bir şekilde yerine getirmelerine yardımcı olurken aynı zamanda bütçelerini de korumalarına olanak tanır.

Uygun fiyatlı askeri setler, genellikle yüksek kaliteli malzemelerden üretilir ve uzun süre dayanıklılık sağlar. Bu sayede karacılar, güvenilir ekipmanlara sahip olmanın verdiği rahatlıkla görevlerini yerine getirebilirler. Ayrıca, uygun fiyatlı olmaları sayesinde bütçe sıkıntısı çeken karacılar da bu setlere kolaylıkla sahip olabilir.

Görev başında veya askerlik vazifesine hazırlanan, karacılara yönelik uygun fiyatlı askeri setler hem pratik hem de ekonomik olmaları nedeniyle tercih edilmesi gereken ürünlerdir. Bu setleri kullanarak karacılar daha etkili ve verimli bir şekilde görev yapma şansı elde edebilirler.

Neden Karacı Asker Setleri?

Karacı Asker Setleri, asker adaylarının temel ihtiyaçlarını karşılamakla kalmaz, aynı zamanda uzun süreli kullanım için dayanıklılık ve konfor sağlar. Setler, asker adaylarının zorlu eğitim koşullarına dayanabilecek kalitede malzemelerden üretilmiştir.

  • Dayanıklılık: Her set, zorlu hava koşullarına ve yoğun kullanıma dayanacak şekilde tasarlanmıştır.
  • Konfor: Uzun süreli giyim ve kullanım için ergonomik tasarım ve nefes alabilir malzemeler.
  • Ekonomik Çözümler: Farklı ihtiyaçlara yönelik çeşitli set seçenekleri ile her bütçeye uygun çözümler.

Karacı Asker Setlerinin Özellikleri

Karacı Asker Setleri, asker adaylarının her türlü ihtiyacını düşünerek tasarlanmıştır. Setlerde yer alan ürünler, kullanıcıların rahatını ve güvenliğini ön planda tutarak seçilmiştir.

Profesyonel Danışmanlık ve Destek

Askerimalzemeci.com.tr, asker adaylarına sadece kaliteli ürünler sunmakla kalmaz, aynı zamanda profesyonel danışmanlık ve destek hizmetleri de sağlar. Web sitemiz üzerinden, askerlik süreci ve ihtiyaç duyulan malzemeler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir, uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.