https://askerimalzemeci.com.tr askerlik görevini yerine getirecek bireyler için özel olarak kurulmuş bir platformdur. Profesyonel danışmanlık hizmetinin yanı sıra online satış imkanı sunarak asker adaylarının ihtiyaçlarını eksiksiz ve ekonomik bir şekilde karşılamayı amaçlamıştır. Hızlı bir başlangıç yaparak yayın hayatına geçen https://askerimalzemeci.com.tr , kolay alışveriş deneyimi sunmanın yanı sıra mağaza gezme zahmetini ortadan kaldıran geniş ürün çeşitliliğine sahip bir internet sitesidir.

Sitemiz, askere gidecek adaylar için özel askeri malzeme ve ürünlerin satışını gerçekleştirirken, asker setleri oluşturarak vatani görev sırasında ihtiyaç duyulan her şeyi bir araya getirmektedir. Ayrıca, gelecek dönemlerde daha geniş kitlelere hitap edecek projeler üzerinde çalışmaktadır ve farklı ürün skalalarıyla herkesin ilgisini çekecek bir site olma yolunda çalışmalarını sürdürmektedir.

https://askerimalzemeci.com.tr kurucuları 2018 yılından beri Sosyal Medya üzerinden kurduğu büyük gruplar  ile insanların merak ettikleri konularda bilgi alışverişi yapabilmelerine olanak sağlamış ve binlerce insanın hayatına dokunmayı başarmıştır.

Misyonumuz, müşteri memnuniyetini odaklı çalışmalar yürüterek müşteri kitlesini artırmak ve kaliteli hizmet sunarak güven kazanmaktır.

Vizyonumuz ise sürekli büyüyen, gelişen bir şirket olarak kalite politikamız doğrultusunda asker adaylarına kolaylık sağlamak, ekonomik destek olmak ve ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde karşılamaktır.

https://askerimalzemeci.com.tr, müşteri memnuniyeti odaklı sürekli gelişen bir yapıya sahip olarak bugün birçok kişiye örnek teşkil eden bir konuma ulaşmıştır. Gelecek dönem projelerimiz, verimliliği artırmak ve sürekli kendimizi geliştirmek adına farklı alanlarda hizmet sunma hedefiyle devam etmektedir.